מייבש הידיים Dyson Airblade™‎ - תיאור המקרה של אצטדיון קורינתיאנס
Arena Corinthians intro

העסק


אצטדיון קורינתיאנס, מקום משכנו של אחד ממועדוני הכדורגל המצליחים ביותר בברזיל, מארח באופן סדיר יותר מ-47,000 אוהדי ספורט - ואירח שישה משחקים במונדיאל 2014.

תיבת ציטוטים

בשלב תכנון האצטדיון בחנו עשרות מייבשי ידיים, ובאף אחד מהם לא מצאנו את האיכויות שחיפשנו: ביצועים יעילים, עיצוב אקסקלוסיבי וצריכת חשמל נמוכה. באף אחד, פרט למייבשי הידיים של Dyson

לוסיו בלאנקו, מנהל תפעול

הבעיה

האירועים הנערכים באצטדיון מושכים המוני מבקרים, כך שתנועת המשתמשים במתקני השירותים גבוהה במיוחד. מסיבה זו נדרש למנהל התפעול, לוסיו בלאנקו, פתרון עם ביצועי ייבוש מהירים; האדריכל אניבל קותיניו חיפש עיצוב שישקף את הסטטוס הגבוה של האתר.

הפתרון


מייבשי ידיים Dyson Airblade V.


זמן ייבוש קצר

ייבוש במייבשי ידיים אחרים עשוי להימשך עד 43 שניות, אולם טכנולוגיית Airblade™ מייבשת את הידיים בצורה היגיינית תוך 10 שניות בלבד. "הציבור צריך לצאת מחדרי השירותים במהירות, לכן היה לנו צורך במייבש ידיים שגם יהיה זריז. במקרה זה הפתרון של דייסון היה נחוץ". מסביר לוסיו.


עיצוב מרהיב

בדייסון הפונקציונליות קודמת למראה. גישה זו הובילה לתכנונם של מייבשי ידיים בעלי מראה ייחודי. "אצטדיון קורינתיאנס מציע חללים ושירותים בלעדיים", מסביר אניבל, "ולכן רצינו מוצרים עם אמירה, כדי להציג ללקוחותינו, לתומכים בנו ולחברי הארגון שלנו שהם בסביבה שונה לגמרי ומתנסים בטכנולוגיה חדשה."


השפעה נמוכה על הסביבה

שונה ממגבות נייר, אשר מחייבות הצטיידות מתמדת והשלכת חומרים מתכלים, מייבשי הידיים Dyson Airblade V משתמשים במשבי אוויר במהירות גבוהה לשם ייבוש הידיים - וכמות הפחמן הדו-חמצני שהם פולטים בכל ייבוש נמוכה בעד 74%. "השימוש במגבות נייר לא עלה בקנה אחד עם חזון הקיימות של האצטדיון, ולכן ויתרנו עליו מיד", מוסיף לוסיו.


שביעות רצון הלקוחות

"קיבלנו מהאוהדים המון משובים חיוביים על מייבש הידיים Dyson Airblade V", מסביר לוסיאנו. "למעשה, שיעור האנשים שנטלו את ידיהם אף עלה לאחר ההתקנה. אפילו שמעתי על אנשים ששטפו ידיים רק כדי שיוכלו להשתמש במייבש הידיים."

רק מייבשי הידיים Dyson Airblade™‎ מציעים את כל היתרונות הללו

 • 5 year guarantee icon

  אחריות לחמש שנים

  על חלקים ועבודה

 • Better for the environment icon

  ידידותי יותר לסביבה

  ללא צורך בעקירת עצים, ללא פסולת נייר

 • Costs less to run icon

  זול יותר לתפעול

  עד 80% פחות ממייבשי ידיים אחרים.

 • Most hygienic icon

  היגייני

  מסנני HEPA כסטנדרט

 • Fastest hand dryers icon

  מָהִיר

  הידיים מיובשות בתוך 10-12 שניות.