הפיקו את המירב משואב האבק האלחוטי Dyson V8

מוכנים להתחיל לעבוד עם השואב שלכם? המשיכו לקרוא וקבלו טיפים ועצות בנושא תחזוקה.

לזמן עבודה ארוך יותר

המכשיר שלכם מגיע כאשר הוא מכוון למצב מקסימום, למטלות קשות ביותר. לניצול כל משך הפעולה של 40 הדקות, עברו למצב רגיל. מצב זה יעניק לכם די עוצמה לניקוי כל הבית.

ריקון המיכל

מנגנון ריקון המיכל החדש שלנו משחרר את המעטפת בפעולה בודדת, כך שאינכם צריכים לגעת בלכלוך. לריקון המיכל משכו בהדק האדום הנמצא על המכשיר עד שהמעטפת תיחשף לגמרי.

תחנת עגינה וטעינה נוחה לשימוש

תחנת העגינה ניתנת לתלייה על הקיר על מנת להקל על הגישה לשואב האבק במהלך הטעינה. עגינת המכשיר כאשר אינו נמצא בשימוש היא דרך קלה לשימור זמן הפעולה. מנגנון הטעינה החכם מגן עליו מפני התחממות יתר.

מברשת ראשית בהנעה ישירה

לשימוש על כל סוגי הרצפות. לניקוי שטיחים עמוק יותר לצורך להסרת לכלוך, שיער של חיות מחמד ואפילו לכלוך שקוע.

מברשת בהנעה ישירה רולר רך 'פלאפי'

ראש הניקוי הרך שלנו מתוכנן במיוחד לניקוי רצפות קשות. הוא שואב חלקי לכלוך גדולים וקטנים בו-זמנית, כך שאינכם צריכים לחשוש ממעבר על פני משטחים צפופים.

בחרו את האביזר הנכון למשימה

שואב האבק Dyson V8 שלכם הופך למושלם בעזרת מערך של מברשות ואביזרים להסרת לכלוך מכל רחבי הבית. כלים אלה מתחברים ומתנתקים בקלות, באמצעות תופסנים חדשים עם מנגנון לשחרור מהיר.

מברשת מיני ממונעת לספות ומזרנים

השתמשו במברשת זו במצב ידני להסרת כל סוגי הלכלוך ממקומות שהגישה אליהם קשה - כגון: מדרגות, ריפוד ופנים הרכב. הוא אידיאלי גם לניקוי מזרנים.

אביזר דו מצבי לניקוי כללי

לחצו על תופסן השחרור כדי להפוך את הידית למוט להסרת אבק. ניתן לשימוש הן במצב מוט והן במצב ידני לניקוי פתחי אוורור, משטחי שולחנות, תאי מטען של מכוניות ומעקות של מדרגות.

אביזר לפינות ומסילות

מתאים הן במצב מוט והן במצב ידני כדי להגיע ללכלוך בפניות ובמרווחים צרים. נקו לאורך הפאנלים של הקירות, מסילות ובין כריות.