המילה האחרונה בטכנולוגיית שואבי האבק העומדים של דייסון | האתר הרשמי

הרעיונות המבדילים את שואבי האבק החובט של דייסון מאחרים

טכנולוגיית ציקלון

טכנולוגיית ציקלון המוגנת בפטנט

קיימים שואבי אבק ללא שקיות. אולם כאשר עוצמתו של הציקלון אינו מספיקה, האבק עלול לעבור הלאה אל המסנן, לסתום אותו ולגרום לאיבוד עוצמת שאיבה.

שואבי האבק של דייסון יעילים יותר מכל שואב אחר. הם מייצרים כוחות צנטריפוגליים של עד 313,000G, המסלקים את האבק והלכלוך אל מחוץ לזרם האוויר. חלקיקים זעירים בגודל של עד 0.5 מיקרון מושלכים היישר אל תוך המיכל השקוף.

סרטון וידאו ממוזער של טכנולוגיית ציקלון

הציקלונים של דייסון לוכדים יותר לכלוך ויותר חלקיקי אבק מיקרוסקופיים מכל ציקלון אחר.

הם יעילים עד כדי כך שהם לוכדים חלקיקים קטנים כמו אבקה, נבגי עובש ואף חיידקים - חלקיקים הסותמים את השקיות והמסננים של שואבי האבק הקונבנציונליים.

סרטון וידאו ממוזער של ציקלון
מוט משתחרר מיידית המגיע למקומות גבוהים

צינור ומוט הניתנים לשחרור מיידי - ללא צורך בהרכבת חלקים מסובכים.

הצינור והמוט שלנו משתחררים בפעולה חלקה אחת, והופכים את הניקוי במקומות גבוהים לפשוט.

סרטון וידאו ממוזער של צינור ומוט
טכנולוגיית ראש ניקוי לשואב עומד
transparent

לוח בסיס אקטיבי

ראשי הניקוי של רוב שואבי האבק העומדים דורשים כוונון ידני על מנת להתאימם לסוגי רצפות שונים. במידה והדבר אינו מתבצע נוצר מרווח בין ראש השואב לרצפה, ועוצמת השאיבה הולכת לאיבוד.

שואבי האבק העומדים המתקדמים ביותר של דייסון הינם בעלי לוח בסיס אקטיבי המתכוונן באופן עצמאי על גבי כל סוגי הרצפות. הוא שומר על מגע הדוק עם הרצפה בכל עת ועולה ויורד באופן אוטומטי. עוצמת השאיבה אינה מתבזבזת - היא נשמרת בפנים.

ראש ניקוי לשואב עומד

ראש ניקוי המתכוונן בעצמו - לשטיחים ורצפות קשות

אין כל צורך לסובב בוררים מסובכים או ללחוץ על כפתורים. ראשי הניקוי של דייסון מתכווננים באופן אוטומטי לכל סוגי הרצפות - תוך אטימת היניקה.

ראש ניקוי המתכוונן באופן עצמאי
חוטים מסיבי פחמן של שואב אבק עומד של דייסון

חוטים מסיבי פחמן מוליכים

מוטות המברשת של מרבית שואבי האבק כוללים זיפי ניילון בלבד. אף כי זיפים אלה משחררים את האבק מן השטיחים, הם פחות יעילים על רצפות קשות, שם הם מותירים מאחוריהם חלקיקים של אבק דק.

מוטות המברשת של שואבי האבק של דייסון שונים מהם. הם כוללים חוטים מסיבי פחמן אנטי-סטטיים וכן זיפי ניילון. החוטים מונעים היווצרות של חשמל סטטי המצמיד את חלקיקי האבק הדק לרצפה ומאפשרים את שאיבתם אל תוך השואב.

תמונת רקע של מוט מברשת

מוטות מברשת המסוגלים להסיר חלקיקי אבק דק מרצפות קשות - בעדינות

בנוסף לזיפי ניילון עבור שטיחים, מצוידים מוטות המברשות שלנו גם בחוטים אנטי-סטטיים מסיבי פחמן. חוטים אלה מונעים היווצרות חשמל סטטי המצמיד את חלקיקי האבק הדק לרצפה.

מוט מברשת
נבגי עובש

לוכד אלרגנים

שואבי אבק אחרים כוללים לעתים קרובות ציקלונים בעלי עוצמה בלתי מספקת, ופירושו של דבר שחלקיקים מיקרוסקופיים כגון נבגי עובש ואבקה מגיעים למסנן. אם השואב אינו אטום כראוי, אלרגנים אלה וחלקיקים מיקרוסקופיים אחרים בורחים בחזרה אל תוך חלל הבית.

שואבי האבק של דייסון כוללים את הציקלונים היעילים ביותר ומתוכננים לאטימות מלאה. מה שנכנס לשואב הולך למיכל השקוף - ולא חוזר לתוך ביתכם.

סינון טוב יותר עם הציקלון של דייסון

מוציא אוויר נקי יותר מכל שואב אחר

מגוון שואבי האבק העומדים והצילינדריים מאושר לשימוש עבור אנשים הסובלים מאלרגיות. שואבי האבק שלנו הינם בעלי הציקלונים היעילים ביותר ומתוכננים לאטימות מלאה.

טכנולוגיית ™Ball - מעגל סיבוב דינמי

גלגלים קבועים אינם מתוכננים לפנות מעבר לפינות. אך כדור מסוגל לפנות על המקום. כאשר ציר הכדור מוטה, מעגל הסיבוב שלו הופך לצר יותר - ומאפשר שליטה מלאה ומדויקת על התמרון.

רכיבי המפתח של השואב תוכננו כך שניתן יהיה להכניסם לתוך הכדור עצמו. הדבר מעניק למכשיר פרופיל זורם המאפשר גישה למקומות צרים ומוריד את מרכז הכובד שלו על מנת להפוך אותו לקל יותר בידו של המשתמש.

שואב אבק עומד מסתובב על גבי כדור

רוכב על כדור - מסתובב בצורה חלקה על המקום

אין גלגלים, כך שאין צורך בתמרון מסורבל של 'קדימה ואחורה'. במקום זאת, שואבי האבק שלנו ניתנים לתמרון מסביב לרהיטים ולמקומות שהגישה אליהם קשה באמצעות סיבוב פשוט של פרק כף היד.

סרטון וידאו ממוזער של הכדור של דייסון

כל דגמי שואבי האבק העומדים של דייסון כוללים:

 • 5 שנות אחריות

  5 שנות אחריות

  כל שואבי האבק העומדים והצילינדריים של דייסון מגיעים עם אחריות ל- 5 שנים - על החלקים והעבודה.

 • אוסף של מסננים וחלקים אחרים של שואבי אבק.

  אין עלויות נוספות

  שואבי האבק העומדים של דייסון אינם משתמשים בשקיות, והם כוללים מסננים בעלי אורך חיים בלתי מוגבל, הניתנים לשטיפה. אין עלויות נוספות.

 • שני אביזרים נוספים ניצבים על קצותיהם ופונים כלפי מעלה

  אביזרים נוספים

  כל שואבי האבק של דייסון מגיעים עם אביזרים שפותחו ע"י דייסון, לניקוי אותם המקומות בבית שהגישה אליהם בעייתית.

 • ריקון המיכל של DC50

  ריקון המיכל בצורה היגיינית

  רק ללחוץ על הכפתור כדי לשחרר את הלכלוך.

Help me choose

עזור לי לבחור שואב

מצא שואב Dyson המתאים לצרכיך ולבית שלך

עזרו לי לבחור שואב Dyson