לוכד 99.97% מהמזהמים והאלרגנים עד לגודל של 0.3 מיקרון

dyson pure

בחר את הדגם

מסנני אוויר ™Dyson Pure Cool

דירוג:
5% of 5
  • מנקה חדר שלם באופן אוטומטי וביסודיות, ולוכד 99.95% מן המזהמים המזיקים. מזהה ומדווח בזמן אמת על איכות האוויר לאפליקציית Dyson Link.
2,990.00 ₪

מסנני אוויר ™Dyson Pure Hot+Cool

דירוג:
5% of 5
  • מסנן, מאוורר ומחמם. מזהה ומסלק גזים מזהמים ואלרגנים מאוויר הבית.


  • מסנן מאוורר, לא מזגן*.
3,350.00 ₪

מסנני האוויר של Dyson לוכדים אלרגנים ולא משחררים אותם לאוויר שאנו נושמים

כל מסנני אוויר של Dyson משלבים פילטר HEPA אטום בעל טווח תנועה של °‏360 אשר לוכדים גזים ו 99.97% מן החלקקים העדימים ביותר כולל אלרגנים עד לגודל של 0.3 מיקרון1.

מסנן האוויר Dyson

האוויר בתוך הבית עלול להיות מזוהם עד פי 5 מהאוויר שאנו נושמים בחוץ2

הבתים שלנו אומנם נראים נקיים, בטוחים וללא מזהמים וחיידקים, אך ההיפך הוא הנכון, מזהמים וחיידקים מצטברים בתוך ביתנו. בגלל גודלם המיקרוסקופי לא תמיד נוכלו לראות אותם. אנו לוכדים את המזהמים והאלרגנים בתוך הבית - החל מפיח ואבקנים ועד לאבק ביתי, שיער של חיות מחמד, חומרי ניקוי וקרדיות אבק.

אבקנים

אבקנים של עץ ועשב יכולים להיות אלרגנים עיקריים בכל ימות השנה. בדרך כלל אנחנו או חיות המחמד שלנו נושאים אותם על גופינו לבתים שלנו. ברגע שהאלרגנים בתוך הבית, הם עלולים להצטבר ביחד עם אבק הבית ולהגיע לריכוזים גבוהים גם לאחר עונת האביב.

תקריב של אבקנים

קרדית אבק הבית

אבק לא רק גורם לבאלגן ולכלוך- הוא מכיל קרדית אבק. גודלן של קרדיות האבק הינו כרבע מילימטר והן מצויות במצעים, מזרנים, רהיטים, בדי ריפוד, שטיחים וווילונות בבתים שלנו. הצואה שקרדיות האבק משחררות מתפזרת באוויר החדר ועלולה להיכנס למערכת הנשימה שלנו.

תקריב של אבק בתוך חדר

קשקשים של חיות מחמד

רוק, שיער וקשקשים של חיות מחמד הם אלרגנים נפוצים. הם נדבקים בקלות לרהיטים, מצעים וריפודים ויכולים לנוע באוויר. שיער חיות מחמד עלול גם לשאת אלרגנים אחרים כמו אבקנים, קרדית אבק ועובש.

תקריב של קשקשי חיות מחמד עם חתול ברקע

רכשו את המכשיר המתאים לכם

1 שיעורי לכידת הגז משתנים
2 הסוכנות האמריקאית להגנת הסביבה

קל לדבר איתנו