גלו עוד:     HEPA      |      טכנולוגיה      |      ביצוע בדיקות      |      שטיפת ידיים      |      הוכחות      |      מוצרים      |      שאלות נפוצות

הגייני ומוכח כבטיחותי בבדיקה בלתי תלויה1

ללא מגע. בעל מסנן HEPA.
ללא פסולת נייר.


רמת רסס מוכחת אשר אינה עולה על זו של מגבות נייר.2
והכל ללא הפסולת.

בדיקה של רמת הרסס במייבש הידיים Dyson Airblade

אופן ביצוע הניסויים הבלתי תלויים

מטרתנו הייתה לבחון את רמת פיזור החלקיקים על ידי מייבשי הידיים ™Dyson Airblade בהשוואה לייבוש הידיים באמצעות מגבות נייר, או שטיפה ללא ייבוש.

הבדיקה הבלתי תלויה נערכה על ידי Airmid Healthgroup בסביבה מבוקרת תוך שימוש בכיור, מגבות נייר ומייבשי ידיים Dyson Airblade W+D, dB, V ו-9kJ. כל ניסוי בוצע שלוש פעמים בעוד השימוש במייבש הידיים ובמגבות הנייר נעשה בניסויים נפרדים.

התוצאות הוכיחו כי מייבש הידיים ™Dyson Airblade אינו משפיע באופן מהותי על האוויר בחלל החדר. תוצאות אלו תומכות במחקרים קודמים שהוכיחו כי הם הגייניים בדיוק כמו מגבות נייר.

V דגימות ספירת חיידקים כוללת (בקטריה) P חלקיקים/דגימות רסס
תרשים של מייבשי ידיים Dyson Airblade במעבדת הניסוי של Airmid

מה הראו הבדיקות הבלתי תלויות


 • הוכח כי רמת הרסס אינה עולה על זו של מגבות נייר.2
  ללא הפסולת.


 • הוכח כי אין השפעה מהותית על האוויר בחלל החדר.2

מהו ריסוס?

ריסוס הינה הפעולה של יצירת רסיסים. רסיסים הינם חלקיקים מזעריים המהווים נוזל או מוצק, או שילוב של שניהם, הנמצאים בגז (למשל, באוויר).

הרכב החלקיקים עשוי להשתנות בהתאם לאופן שבו הם נוצרים ועלול לכלול חיידקים או וירוסים. גודל החלקיקים עשוי להיות שונה, לדוגמא, הם עשויים להיות קטנים עד כדי 0.3 מיקרון.

בעוד חלקיקים גדולים וכבדים יותר נוטים ליפול לרצפה, חלקיקים קטנים אלה נוטים להישאר באוויר - להוות 'רסס'. אנחנו מוקפים ברסיסים.

תמונה הממחישה שערה וחלקיקים אחרים זעירים יותר

טכנולוגיית "ללא מגע"

מייבשי הידיים ™Dyson Airblade עושים שימוש בטכנולוגיית החיישנים. מעוצבים לחוויית משתמש היגיינית ללא מגע.

חיישנים אלה תוכננו לזהות ולייבש ידיים באופן אוטומטי. כך, המשתמשים יכולים לשמור על מרחק בין ידיהם לבין המכשיר.

 • טכנולוגיית חיישנים במייבש ידיים Dyson Airblade Wash+Dry

  מייבשי הידיים Dyson Airblade Wash+Dry מצוידים בחיישיני LED אינפרה-אדומים המזהים באופן אוטומטי את היידיים, הן לרחיצה והן לייבוש. ניתן לברור בין מצבי רחצה וייבוש.

 • טכנולוגיית חיישנים במייבש ידיים Dyson Airblade 9kJ

  ה-Dyson Airblade 9kJ מצויד בחיישני מרחק אינפרה-אדומים המשמשים להפעלת זרם האוויר המסונן באמצעות מסנני ה-HEPA ומעוצבים לחוויית משתמש אופטימלית.

 • טכנולוגיית חיישנים במייבש ידיים Dyson Airblade V

  ה-Dyson Airblade V מצויד בחיישנים קיבוליים המפעילים ומכבים את זרם האוויר המסונן באמצעות מסנני ה-HEPA באופן אוטומטי כאשר הידיים נמצאות בטווח הזיהוי של החיישנים.

הוכח כהיגייני בבדיקה בלתי תלויה

הוכח בחדרי שירותים ברחבי העולם

מאז ההשקה של מייבש הידיים ™Dyson Airblade בשנת 2006, עשו בהם שימוש מיליוני אנשים בחדרי שירותים ברחבי העולם.

למרות שהמכשיר מגיע עם אחריות של 5 שנים, העיצוב, בתוספת תחזוקה נכונה, מאפשר לייבש ידיים בעזרת המכשיר תקופה ארוכה בהרבה. ובשונה ממגבות נייר, מייבש הידיים ™Dyson Airblade "לא ייגמר".

גלו את מגוון מייבשי הידיים ™Dyson Airblade

 • אישה המייבשת ידיים באמצעות Dyson Airblade V

  לוגו Dyson Airblade V

  משטחים אנטיבקטריאליים

  מייבש הידיים Dyson Airblade V בגימור ניקל מחופה בתוסף אנטיבקטריאלי ואנטיויראלי אשר הוכח כמפחית התרבות חיידקים ווירוסים7 על פני המעטפת של המכשיר / המשטחים.

 • ייבוש ידיים באמצעות Dyson Airblade Wash+Dry

  לוגו Dyson Airblade Wash+Dry

  'שטיפה וייבוש ליד הכיור

  בעזרת טכנולוגיית ™Airblade בברז, המשתמשים אינם צריכים לעבור לאזור מיוחד המיועד לייבוש, מה שגורם להפחתת טפטופי המים על הרצפה.

 • אישה המייבשת ידיים באמצעות Dyson Airblade 9kJ

  לוגו Dyson Airblade 9kJ

  עיצוב ™Curved Blade

  שני חריצים מעוקלים בגודל 0.45 מ"מ יוצרים יריעות אוויר הנעות במהירות 388 מייל לשעה ומתאימות לצורת ידיכם, הסרת מים בפחות זמן.

שאלות נפוצות

תעשיית מגבות הנייר עושה שימוש במספר מחקרים על מנת לבסס טענות מופרזות ובלתי מדויקות. באופן כללי, מחקרים אלה לא נערכו בכפוף לתנאים או תרחישים המדמים מצבים מהחיים האמיתיים או את החוויה בפועל שיחווה אדם בעת השימוש במייבש ידיים ™Dyson Airblade. החוקרים שערכו ניסויים אלה, קיבלו את התוצאה באמצעות זיהום ידיהם בחיידקים ווירוסים בעוד הם עוטים כפפות וייבוש הידיים במייבש ™Dyson Airblade מבלי לשטוף את ידיהם תחילה. לעומת זאת, מחקרים שנערכו על ידי אוניברסיטת ברדפורד (בריטניה) והאוניברסיטה הפוליטכנית של הונג קונג הראו כי בעת שימוש נכון, מייבשי הידיים של ™Dyson Airblade דווקא הפחיתו את כמות החיידקים על הידיים.

המחקר הבלתי תלוי החדש של Dyson בנושא רסס מראה כי בעת ייבוש הידיים באמצעות מייבש ™Dyson Airblade כמות הרסיסים אינה עולה על הכמות הנוצרת בעת שימוש במגבות נייר - וכי מייבשי הידיים של ™Dyson Airblade הם היגייניים ובטוחים לשימוש.1

HEPA משמעה - אוויר חלקיקי בעל יעילות גבוהה. על מנת שמסנן יהיה מסנן HEPA מקורי, כגון אלו המותקנים באופן תקני במייבשי הידיים של ™Dyson Airblade, על המסנן לעבור בדיקות בהתאם לתקן EN1822-5 ו-IEST-RP-CC0001.6. כל מסנן אשר לא מצוין לגביו כי מדובר במסנן HEPA, לא ניתן להוכיח כי הוא פועל באותן רמות יעילות.

שטיפת ידיים היא דרך חיונית וקריטית להפחתת התפשטות חיידקים ווירוסים. ייבוש ידיים תקין הינו שלב חשוב בתהליך היות וידיים לחות יכולות להעביר עד פי 1000 יותר חיידקים מאשר ידיים יבשות.8 מייבשי הידיים ™Dyson Airblade הוכחו כבעלי אותה רמת היגיינה בעת ייבוש הידיים כמו מגבות נייר9, אך ללא הנזק הסביבתי או עלויות שימוש גבוהות.10

גלו את מגוון מייבשי הידיים™Dyson Airblade

ידיים מתייבשות מתחת לפייה של Dyson Airblade Wash+Dry

למה לבחור דייסון לעסק

1 סואן ואח' 2019, SR ומבוסס על חיידקים הנישאים באוויר ורסיסים (0.3 עד 0.5 מיקרון ויותר) אשר נמדדו במהלך ייבוש הידיים בתא ניסויים בגודל 28.5 מ"ק, במחקר שנערך על ידי מעבדה חיצונית בלתי תלויה.
2 מבוסס על רמת הרסס שנמדדה במ+Q20הלך ייבוש הידיים. הבדיקה נערכה על ידי מעבדה חיצונית בלתי תלויה, Airmid Healthgroup Ltd.
3 מסנן ה-HEPA נבדק כנגד EN1822-5 על ידי מעבדה בלתי תלויה, בתנאי מבחן מוגדרים.
4 Snelling ואח' (2010) JAM.
5 זמן הייבוש נקבע תוך שימוש בשיטת בדיקה מס' 769 של Dyson בהתבסס על NSF P335 למדידה של 0.1ג' של לחות שיורית.
6 הסקר הגלובלי נערך במהלך יולי 2020 ב-14 מדינות ברחבי העולם (הממלכה המאוחדת, גרמניה, ספרד, צרפת, איטליה, הולנד, ארה"ב, קנדה, מקסיקו, סין, יפן, מלזיה, סינגפור, אוסטרליה) והשתתפו בו 8,758 משיבים בסך הכל, בני 18 ומעלה. האחוזים הספציפיים משתנים ממדינה למדינה.
7 נבדק במעבדה חיצונית בהתאם לתקן ISO 22196 כנגד חיידקי E. coli, Salmonella enterica, Staphylococcus aureus ו- Klebsiella pneumoniae ותקן ISO 21702 כנגד H3N2 וירוס (האינפלואנזה). תוצאות האמת עשויות להיות שונות בהתאם לסביבת השימוש.
8 D. R. PATRICK, G. FINDON and T. E. MILLER: לחות שיורית קובעת את רמת המגע הקשורה למעבר חיידקים בעקבות רחיצת ידיים, Epidemiol. הדבקה. (1997): 119, 319-325.
9 Mutters & Warnes (2019) JHI.
10 לחישובים בקרו באתר www.dyson.co.il/calcs