גלו עוד:     טכנולוגיה      |      HEPA      |      ביצוע בדיקות      |      שטיפת ידיים      |      הוכחות      |      מוצרים      |      שאלות נפוצות

סביבת חדר השירותים

חיידקים בלתי נראים יכולים להתיישב על משטחים שונים בחדרי השירותים ולעבור אל הידיים.

ידיים לחות יכולות להעביר עד פי 1000 יותר חיידקים מאשר ידיים יבשות.1 הוכח כי היגיינת ידיים תקינה מפחיתה התפשטות חיידקים ווירוסים.

מייבשי הידיים ™Dyson Airblade פועלים ללא מגע ומצוידים במסנני HEPA לצורך סינון האוויר המשמש לייבוש היגייני של ידיים שנשטפו בקפידה.

אוויר חדר השירותים המכיל חיידקים

טכנולוגיית "ללא מגע"

מייבשי הידיים ™Dyson Airblade עושים שימוש בטכנולוגיית החיישנים. מעוצבים לחוויית משתמש היגיינית ללא מגע.

חיישנים אלה תוכננו לזהות ולייבש ידיים באופן אוטומטי. כך, המשתמשים יכולים לשמור על מרחק בין ידיהם לבין המכשיר.

 • טכנולוגיית חיישנים במייבש ידיים Dyson Airblade Wash+Dry

  מייבשי הידיים Dyson Airblade Wash+Dry מצוידים בחיישיני LED אינפרה-אדומים המזהים באופן אוטומטי את היידיים, הן לרחיצה והן לייבוש. ניתן לברור בין מצבי רחצה וייבוש.

 • טכנולוגיית חיישנים במייבש ידיים Dyson Airblade 9kJ

  ה-Dyson Airblade 9kJ מצויד בחיישני מרחק אינפרה-אדומים המשמשים להפעלת זרם האוויר המסונן באמצעות מסנני ה-HEPA ומעוצבים לחוויית משתמש אופטימלית.

 • טכנולוגיית חיישנים במייבש ידיים Dyson Airblade V

  ה-Dyson Airblade V מצויד בחיישנים קיבוליים המפעילים ומכבים את זרם האוויר המסונן באמצעות מסנני ה-HEPA באופן אוטומטי כאשר הידיים נמצאות בטווח הזיהוי של החיישנים.

הוכח כהיגייני בבדיקה בלתי תלויה

הוכח בחדרי שירותים ברחבי העולם

מאז ההשקה של מייבש הידיים ™Dyson Airblade בשנת 2006, עשו בהם שימוש מיליוני אנשים בחדרי שירותים ברחבי העולם.

למרות שהמכשיר מגיע עם אחריות של 5 שנים, העיצוב, בתוספת תחזוקה נכונה, מאפשר לייבש ידיים בעזרת המכשיר תקופה ארוכה בהרבה. ובשונה ממגבות נייר, מייבש הידיים ™Dyson Airblade "לא ייגמר".

גלו את מגוון מייבשי הידיים ™Dyson Airblade

 • אישה המייבשת ידיים באמצעות Dyson Airblade V

  לוגו Dyson Airblade V

  משטחים אנטיבקטריאליים

  מייבש הידיים Dyson Airblade V בגימור ניקל מחופה בתוסף אנטיבקטריאלי ואנטיויראלי אשר הוכח כמפחית התרבות חיידקים ווירוסים6 על פני המעטפת של המכשיר / המשטחים.

 • ייבוש ידיים באמצעות Dyson Airblade Wash+Dry

  לוגו Dyson Airblade Wash+Dry

  'שטיפה וייבוש ליד הכיור

  בעזרת טכנולוגיית ™Airblade בברז, המשתמשים אינם צריכים לעבור לאזור מיוחד המיועד לייבוש, מה שגורם להפחתת טפטופי המים על הרצפה.

 • אישה המייבשת ידיים באמצעות Dyson Airblade 9kJ

  לוגו Dyson Airblade 9kJ

  עיצוב ™Curved Blade

  שני חריצים מעוקלים בגודל 0.45 מ"מ יוצרים יריעות אוויר הנעות במהירות 388 מייל לשעה ומתאימות לצורת ידיכם, הסרת מים בפחות זמן.

שאלות נפוצות

קיימים מספר מחקרים בהם עושה שימוש ענף מגבות הנייר לצורך ביסוס הצהרות נועזות ולא מדויקות. באופן כללי, מחקרים אלו לא נערכו בתרחישים או בתנאים המדמים חיי יום יום או מצבים אמיתיים אותם יחווה האדם הסביר בעת השימוש במייבש ידיים ™Dyson Airblade. החוקרים אשר ערכו את המחקרים האלה קיבלו את התוצאות האמורות רק כאשר הם זיהמו את ידיהם בכמויות נרחבות של חיידקים ווירוסים, ולאחר מכן, ייבשו אותן באמצעות מייבש הידיים Dyson Airblade מבלי לשטוף אותן לפני כן. לעומת זאת, מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת ברדפורד הראה כי כאשר השימוש במייבשי הידיים ™Dyson Airblade נעשה באופן נכון, כמות החיידקים שעל הידיים הופחתה בעד 40%.3

HEPA משמעה - אוויר חלקיקי בעל יעילות גבוהה. על מנת שמסנן יהיה מסנן HEPA מקורי, כגון אלו המותקנים באופן תקני במייבשי הידיים של ™Dyson Airblade, על המסנן לעבור בדיקות בהתאם לתקן EN1822-5 ו-IEST-RP-CC0001.6. כל מסנן אשר לא מצוין לגביו כי מדובר במסנן HEPA, לא ניתן להוכיח כי הוא פועל באותן רמות יעילות.

שטיפת ידיים היא דרך חיונית וקריטית להפחתת התפשטות חיידקים ווירוסים. ייבוש ידיים תקין הינו שלב חשוב בתהליך היות וידיים לחות יכולות להעביר עד פי 1000 יותר חיידקים מאשר ידיים יבשות.1 מייבשי הידיים ™Dyson Airblade הוכחו כבעלי אותה רמת היגיינה בעת ייבוש הידיים כמו מגבות נייר7, אך ללא הנזק הסביבתי או עלויות שימוש גבוהות.8

גלו את מגוון מייבשי הידיים™Dyson Airblade

ידיים מתייבשות מתחת לפייה של Dyson Airblade Wash+Dry

למה לבחור דייסון לעסק

1 D. R. PATRICK, G. FINDON and T. E. MILLER: לחות שיורית קובעת את רמת המגע הקשורה למעבר חיידקים בעקבות רחיצת ידיים, Epidemiol. הדבקה. (1997): 119, 319-325.
2 מסנן ה-HEPA נבדק כנגד EN1822-5 על ידי מעבדה בלתי תלויה, בתנאי מבחן מוגדרים.
3 Snelling ואח' (2010) JAM.
4 זמן הייבוש נקבע תוך שימוש בשיטת בדיקה מס' 769 של Dyson בהתבסס על NSF P335 למדידה של 0.1ג' של לחות שיורית.
5 הסקר הגלובלי נערך במהלך יולי 2020 ב-14 מדינות ברחבי העולם (הממלכה המאוחדת, גרמניה, ספרד, צרפת, איטליה, הולנד, ארה"ב, קנדה, מקסיקו, סין, יפן, מלזיה, סינגפור, אוסטרליה) והשתתפו בו 8,758 משיבים בסך הכל, בני 18 ומעלה. האחוזים הספציפיים משתנים ממדינה למדינה.
6 נבדק במעבדה חיצונית בהתאם לתקן ISO 22196 כנגד חיידקי E. coli, Salmonella enterica, Staphylococcus aureus ו- Klebsiella pneumoniae ותקן ISO 21702 כנגד H3N2 וירוס (האינפלואנזה). תוצאות האמת עשויות להיות שונות בהתאם לסביבת השימוש.
7 Mutters & Warnes (2019) JHI.
8 לחישובים בקרו באתר www.dyson.co.il/calcs