גלו מפרטים טכניים, הוראות הפעלה ומדריכי התקנה

צפו והורידו מבחר מקיף של מפרטים טכניים, הוראות הפעלה ומדריכי התקנה לטכנולגיית Dyson לעסק שלכם כאן.

תרשים מוצרי Dyson

מייבשי ידיים של Dyson

טכנולוגית ™Dyson Airblade יכולה לעזור לעסק שלכם לחסוך כסף ולצמצם את טביעת הרגל הפחמנית. חסכו בהוצאות, חלל השירותים, מים ואי סדר. כל מייבשי הידיים של Dyson מגיעים עם אחריות לחמש שנים, כוללים מסנני HEPA ומציעים פתרון הגייני לייבוש ידיים.

תאורת Dyson

התאורה ב Dyson תוכננה לתמוך ברווחת בני אדם ולשפר ביצועים בעזרת אופטיקה שנבנתה במיוחד וטכנולגיית צינור חום שמגנה על איכות האור למשך 60 שנה.3 תאורת Dyson מגיעה עם אחריות לחמש שנים ומתעלה מעל הסטנדרטים המקובלים במשרדים.

מסנני אוויר של Dyson

טכנולגיית מסנני האוויר של Dyson יוצרת סביבה נוחה יותר לעובדים ולאורחים על ידי חימום וקירור של אוויר מסונן. תוכנן לשיפור ביצועים ורווחת אנשים. כל מוצרי סינון האוויר של Dyson מגיעים עם אחריות לשנתיים.

שואבי האבק של Dyson

שואבי האבק האלחוטיים של Dyson מתוכננים לניקיונות ארוכים עם הנוחות של שימוש יומיומי. עד 60 דקות ללא איבוד עוצמת שאיבה6 והיכולת להפוך לשואב ידני בלחיצת כפתור קלה אחת, הטכנולוגיה האלחוטית של Dyson מקלה על ניקיון העסק שלכם, בכל סביבת עבודה. כל שואבי האבק של Dyson מגיעים עם אחריות לשנתיים.

טיפוח שיער Dyson

גלו את מייבש השיער המקצועי ™Dyson Supersonic למעצבי שיער ומספרות או גלו איך מייבש השיער ™Dyson Supersonic יכול לשפר את החוויה של האורחים שלכם. ™Dyson Supersonic מגיע עם שנתיים אחריות.

למה לבחור במוצרי דייסון לעסק שלך

1 צריכת זמן ואנרגיה לייבוש מחושבת למצב 'מקסימלי'. זמן הייבוש נקבע בשיטת בדיקת Dyson 769 על בסיס NSF P335 עד לערך של 0.1 גרם לחות שיורית.
2 זמן הייבוש נקבע בעזרת שיטת הבדיקה 769 של Dyson, המבוססת על תקן NSF P335 למדידה של 0.1 גרם של לחות שיורית.
3 חישוב חיי נורת ה LED תלוי במדידת L70 ביחס ל IEC 62717 בהנחה של שימוש במשך 8 שעות ביממה. תוצאות אמת עשויות להשתנות.
4 על סמך ספר העזר בנושא תאורה של אגודת מהנדסי התאורה (IES), מהדורה עשירית: סימוכין ויישום, מוציא לאור: Illuminating Engineering Society; 10 edition (July 30, 2011).
5 נבדק יעילות סינון ב 0.1 מיקרונים (EN1822). שיעורים של לכידת גזים משתנים.
6 מתייחס לדגמים של V11, במצב Eco על משטחים קשים.
7 נבדק באופן עצמאי על שיער אמיתי לעומת 20 מייבשי השיער הנמכרים ביותר. דצמבר 2018.